Opalanie

Jeśli marzysz o pięknej i zdrowej opaleniźnie bez przymusu korzystania z solarium lub eksponowania skóry na szkodliwe promieniowanie słoneczne to w Salonie Glamour polecamy SunFX.

Naturalny, bezzapachowy, bez chemii i alkoholu preparat opalający w sprayu.

 

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia skóry, alergie czy przebarwienia. Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie kosmetyku trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu utrzymania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Jeżeli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

nagrody_foto

Korzyści zabiegu:

– naturalny efekt opalenizny w 10 minut

– formuła bezzapachowa, nieplamiąca

– zabieg w pełni bezpieczny, brak ekspozycji na promieniowanie UV

– odpowiedni dla każdego, nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji i alergików

– efekt utrzymuje się około 7-10 dni, przy ponownej aplikacji nawet do 14 dni

– doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. śluby, wystąpienia publiczne

– przystępna cena